Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Rydułtowach

  • SIEDZIBA OPP

    Rydułtowy ul. A. Mickiewicza 33

138 SEKRETARIAT NIECZYNNY

 

W dniach od 13-27 sierpnia

sekretariat OPP nieczynny.

 

W sprawach pilnych kontakt z kierownikiem gospodarczym pod numerem 502 210 072.

 

Za utrudnienia przepraszamy.

 
197 GODZINY OTWARCIA SEKRETARIATU OPP

W DNIACH

19.07. - 20.07.2018 r.

SEKRETARIAT OPP

CZYNNY OD 10:00  DO 14:00

ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY

 

 
157 RAMOWY PROGRAM PÓŁKOLONII "LATO W MIEŚCIE 2018"

TURNUS – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4

16. 07. /poniedziałek/         zajęcia integracyjne, gry i zabawy na świeżym powietrzu, pasowanie na kolonistę

17. 07. /wtorek/                gry i zabawy na „RAFIE”, (gr. I, II, III / wędkowanie na Zawalisku(gr. IV, V)

18. 07. /środa/                  wycieczka na basen otwarty do Szymocic – kąpiele wodne i słoneczne (gr. I, II, III, IV, V)/ w razie niepogody Racibórz  - Muzeum i Obora

19. 07. /czwartek/             seans filmowy w RCK „Feniks”, gry i zabawy na „ROSIE” (gr. I, II, III) / gry  i zabawy terenowe (podchody)(gr. IV, V)

20. 07. /piątek/              WYCIECZKA – Zagroda edukacyjna „Kuźnia u Kowola” w Kuźni Raciborskiej(gr. I, II, III)/ zmagania międzygrupowe + zajęcia plastyczne w plenerze (gr. IV, V)

23. 07. /poniedziałek/    zmagania międzygrupowe + zajęcia plastyczne w plenerze(gr. I, II, III) /WYCIECZKA – Zagroda edukacyjna „Kuźnia u Kowola” w Kuźni Raciborskiej (gr. IV, V)

24. 07. /wtorek/               wędkowanie na Zawalisku(gr. I, II, III) / gry i zabawy na „RAFIE” (gr. IV, V)

25. 07. /środa/                wycieczka na basen otwarty do Szymocic – kąpiele wodne i słoneczne (gr. I, II, III, IV, V)/w razie niepogody Wodzisław Śl. – park TRZY WZGÓRZA

 

26. 07. /czwartek/            seans filmowy w RCK „Feniks”, gry i zabawy na „ROSIE” (gr. IV, V) / gry  i zabawy terenowe (podchody)(gr. I, II, III)

27. 07. /piątek/                olimpiada kolonijna  i piknik kolonijny, zakończenie I turnusu


 

II TURNUS – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3

30. 07. /poniedziałek/        zajęcia integracyjne, gry i zabawy na świeżym powietrzu, pasowanie na kolonistę

31. 07. /wtorek/                gry i zabawy na „RAFIE”, (gr. I, II, III / wędkowanie na Zawalisku(gr. IV, V)

01. 08. /środa/                 wycieczka na basen otwarty do Szymocic – kąpiele wodne i słoneczne (gr. I, II, III, IV, V) / w razie niepogody Racibórz  - Muzeum i Obora

02. 08. /czwartek/            seans filmowy w RCK „Feniks”, (gr. I, II, III) / gry  i zabawy terenowe(podchody) na „ROSIE” (gr. IV, V)

03. 08. /piątek/              WYCIECZKA – Zagroda edukacyjna „Kuźnia u Kowola” w Kuźni Raciborskiej(gr. I, II, III)/ zmagania międzygrupowe + zajęcia plastyczne w plenerze (gr. IV, V)

06. 08. /poniedziałek/    zmagania międzygrupowe + zajęcia plastyczne w plenerze(gr. I, II, III) /WYCIECZKA – Zagroda edukacyjna „Kuźnia u Kowola” w Kuźni Raciborskiej (gr. IV, V)

07. 08. /wtorek/               wędkowanie na Zawalisku(gr. I, II, III) / gry i zabawy na „RAFIE” (gr. IV, V)

08. 08. /środa/                 wycieczka na basen otwarty do Szymocic – kąpiele wodne i słoneczne (gr. I, II, III, IV, V) /w razie niepogody Wodzisław Śl. – park TRZY WZGÓRZA

09. 08. /czwartek/            seans filmowy w RCK „Feniks”(gr. IV, V) / gry  i zabawy terenowe (podchody)na „ROSIE” (gr. I, II, III)

10. 08. /piątek/                olimpiada kolonijna  i piknik kolonijny

 
266 WAKACJE W MIEŚCIE

LATO W MIEŚCIE 2018

Zajęcia opiekuńczo – wychowawcze

25. 06. – 27. 07.      klub „Bielik” - Rydułtowy, oś. Orłowiec 55

                                  poniedziałek – piątek         9:30 – 14:30

 

30. 07. – 31. 08.      klub „Orlik” - Rydułtowy, ul. Plebiscytowa 48

                                  poniedziałek – piątek        9:30 – 14:30

 

Soboty na Rafie – gry i zabawy dla najmłodszych prowadzone przez animatorów OPP     9:00 -13:00

 

Zajęcia rekreacyjno – sportowe na kompleksach 

                                      boisk „Orlik 2012”

            poniedziałek – piątek     10:00 – 13:00 i 16:00 – 21:00

         niedziela                           15:00 – 20:00

 

Półkolonie - I turnus      16. 07. – 27. 07. Szkoła Podstawowa nr 4

                     II turnus     30.07. – 10. 08.  Szkoła Podstawowa nr 3

 
266 Wakacyjny grafik zajęć 2018

KOŁO MUZYCZNE

PROWADZĄCY: mgr STEFAN DROŻDŻOK

 

25. 06. /poniedziałek/          „Voices”                                 16:00 – 16:45

                                               „THE SECRET PROJECT”        17:00 – 20:00 

 

27. 06. /środa/                      zespół gitarowy                    15:00 – 15:45

                                                                                               16:40 – 17:25

       kibordy                                  15:50 – 16:35

       „THE CHANGE”                      17:30 – 19:00

       „Voices”                                 19:05 – 19:50

 

29. 06. /piątek/                   "Turbulencja”/„PROBLEM” 15:30 – 17:45

                                              

16.08. /czwartek /                „PROBLEM”             8:00 – 10:15                          

17.08. /piątek /                    „THE CHANGE”        8:45 –10:15

                                            THE SECRET PROJECT”    10:30 – 13:30 

23.08. /czwartek /                „PROBLEM”              8:00 – 10:15                          

24.08. /piątek/                     „THE CHANGE”              8:45 – 10:15

                                           „THE SECRET PROJECT”     10:30 – 13:30 

30.08. /czwartek/                 „PROBLEM”                   8:00 – 10:15                          

31.08. /piątek /                    „THE CHANGE”                     8:45 – 10:15

                                           THE SECRET PROJECT”      10:30 – 13:30 

 

 ZAJĘCIA TANECZNE

 

 

PROWADZĄCY: mgr ANNA SKOMOROWSKA

 

 

ZAJĘCIA ODWOŁANE

 

 

PROWADZĄCY: mgr ALEKSANDRA WOLNER

 

01.08./ ŚRODA/                Klarnetki Mini Nowe        16:00-   17.30

                             

                                            Klarnetki Mini                   17:40 – 19:10

 

02.08./ŚRODA/                 Klarnetki Mini Nowe         16:00- 17:30

    Klarnetki Mini                   17:40 – 19:10

 

 

16. 08. /czwartek/            Klarnetki Mini                   9:30 – 11:00

 

22. 08. /środa/                  Klarnetki Mini Nowe        9:30 – 11:00

                                            Klarnetki Mini                   11:10 – 12:40

 

 

23. 08. /czwartek/           Klarnetki Mini                    9:30 – 11:00

 

 

29. 08. /środa/                  Klarnetki Mini                   15:00 – 16:30

                                            Klarnetki                           16:40 – 17:25

 

 

30. 08. /czwartek/           Klarnetki Mini                   16:00 – 17:30

 

                                            Klarnetki                           17:40 – 19:10

 

 

31. 08. /piątek/                Klarnetki Mini Nowe         16:00 – 17:30

                                                         Olimpki                                 17:40 –    19:10     

  

KOŁO PLASTYCZNE

PROWADZĄCY: mgr ADRIANA MATUSZEK

 

28.08. / wtorek /                         9:00 – 12:00

 

MAŁE FORMY TEATRALNE

W JĘZYKU  ANGIELSKIM 

 

PROWADZĄCY: mgr Joanna Adamczyk

 

ZAJĘCIA ODWOŁANE

 

 

KOŁO KOMPUTEROWE

 

PROWADZĄCY: mgr KATARZYNA KOPCZYŃSKA

 

26.06 /wtorek/                          9:00 – 12:00

28. 06. /czwartek/                    9:00 – 12:00

29. 06. /piątek/                         9:00 – 12:00

03.07. /wtorek/                         9:00 – 12:00

05. 07. /czwartek/                     9:00 – 12:00

06. 07. /piątek/                          9:00 – 12:00

28.08. /wtorek/                          9:00 – 12:00

30. 08. /czwartek/                     9:00 – 12:00

31. 08. /piątek/                          9:00 – 12:00

 

KOŁO SZACHOWE

 

PROWADZĄCY: mgr Jacek Stebel

 

 

16. 07. /poniedziałek/              17: 00 – 19:15

 

17. 07. /wtorek/                        17:00 – 18:30

 

06. 08. /poniedziałek/              17: 00 – 19:15

 

07. 08. /wtorek/                        17:00 – 18:30

 

13. 08. /poniedziałek/              17: 00 – 19:15

 

14. 08. /wtorek/                        17:00 – 18:30

 

20. 08. /poniedziałek /              17: 00 – 19:15

 

21. 08. /wtorek /                        17:00 – 18:30

 

27. 08. /poniedziałek /              17: 00 – 19:15

 

28. 08. /wtorek /                        17:00 – 18:30

 

 

 

 

 

Więcej artykułów…

  1. FESTYN RODZINNY 23.06.2018
  2. ODWOŁANIE ZAJĘĆ KOŁA SZACHOWEGO
  3. ODWOŁANIE ZAJĘĆ Z p. ADAMCZYK
  4. FESTYN RODZINNY 16.06.2018
poprz.12345678910nast.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.