Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Rydułtowach

  • SIEDZIBA OPP

    Rydułtowy ul. A. Mickiewicza 33

Szanowni Rodzice, Drodzy Wychowankowie

Szanowni Rodzice, Drodzy Wychowankowie

Do 10 kwietnia na podstawie Rozporządzenia MEN z dn. 20 marca 2020 roku w całej Polsce ogranicza się funkcjonowanie jednostek systemu oświaty.

W wyżej wymienionym okresie obowiązuje kształcenie na odległość. W związku z tym nauczyciele Ogniska w dalszym ciągu na bieżąco będą przygotowywać Wam materiały do pracy  w domu i zamieszczać je na stronie internetowej w zakładkach swoich kół/grup.

Sposobem komunikowania się nauczycieli z rodzicami i wychowankami pozostaje e-mail oraz inna, indywidualnie wypracowana przez nauczycieli forma. Aby ułatwić ten kontakt uruchamiamy dodatkową skrzynkę – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . To skrzynka wyłącznie do kontaktu nauczycieli z rodzicami i wychowankami. Każdy nauczyciel w dniach i godzinach planowanych zajęć będzie dostępny dla Was. Piszcie na ten adres o swoich radościach i problemach, wysyłajcie swoje prace, zdjęcia. Bądźcie w stałym kontakcie ze swoim nauczycielem. Aby nauczycielom było prościej znaleźć wiadomości dla siebie w temacie korespondencji wpisujcie nazwę koła/grupy.

Trzymajcie się zdrowo, zostańcie w domu i wykorzystajcie ten czas na rozwijanie swoich zainteresowań i pasji.

                                                                                    Pozdrawiam – Bożena Wójcicka, dyrektor OPP.

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.