Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Rydułtowach

  • SIEDZIBA OPP

    Rydułtowy ul. A. Mickiewicza 33

127 Program półkolonii "Lato w mieście 2019"

I TURNUS – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1

15. 07. /poniedziałek/           -zajęcia integracyjne, gry i zabawy na świeżym powietrzu, pasowanie na kolonistę

16. 07. /wtorek/                     - gry i zabawy na „RAFIE”, (gr. I,II,III) / wędkowanie na Zawalisku(gr. IV,V,VI)

17. 07. /środa/                       - wycieczka na basen otwarty do Szymocic – kąpiele wodne i słoneczne (gr. IV,V,VI) - w razie niepogody Zabytkowa Kopalnia „Ignacy” / Wodzisław Śl. – park TRZY WZGÓRZA(gr. I,II,III)

18. 07. /czwartek/                - seans filmowy w RCK „Feniks”, gry i zabawy na „ROSIE” (gr. IV,V,VI) / gry  i zabawy terenowe (podchody)(gr. I,II,III)

19. 07. /piątek/                      - WYCIECZKA – Warsztaty edukacyjne „Tropem żubra” w Pszczynie (gr. I,II,III)/ warsztaty tematyczne(gr. IV,V,VI)

22. 07. /poniedziałek/           - zmagania międzygrupowe + zajęcia plastyczne w plenerze(gr. I,II,III) /WYCIECZKA – Warsztaty edukacyjne „Tropem żubra” w Pszczynie (gr. IV,V,VI)

23. 07. /wtorek/                     - wędkowanie na Zawalisku(gr. I,II,III) / gry i zabawy na „RAFIE” (gr. IV,V,VI)

24. 07. /środa/                       - wycieczka na basen otwarty do Szymocic – kąpiele wodne i słoneczne (gr. I,II,III) - w razie niepogody Zabytkowa Kopalnia  „Ignacy” / Wodzisław Śl. – park TRZY WZGÓRZA (gr. IV,V,VI)

25. 07. /czwartek/                - seans filmowy w RCK „Feniks”, gry i zabawy na „ROSIE” (gr. I,II,III)/ gry  i zabawy terenowe (podchody) (gr . IV,V,VI)

26. 07. /piątek/                      - olimpiada kolonijna  i piknik kolonijny, zakończenie I turnusu

  

 

II TURNUS – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3

29. 07. /poniedziałek/           - zajęcia integracyjne, gry i zabawy na świeżym powietrzu, pasowanie na kolonistę

30. 07. /wtorek/                     - gry i zabawy na „RAFIE”, (gr. I,II,III / wędkowanie na Zawalisku(gr. IV,V)

31. 07. /środa/                       - wycieczka na basen otwarty do Szymocic – kąpiele wodne i słoneczne (gr. IV,V)-w razie niepogody Zabytkowa Kopalnia „Ignacy” / Wodzisław Śl. – park TRZY WZGÓRZA (gr. I,II,III)

01. 08. /czwartek/                - seans filmowy w RCK „Feniks”, gry i zabawy na „ROSIE” (gr . IV,V) / gry  i zabawy terenowe (podchody)(gr. I,II,III)

02. 08. /piątek/                      - WYCIECZKA – Warsztaty edukacyjne „Tropem żubra” w Pszczynie (gr. I,II,III)/ warsztaty tematyczne(gr. IV,V)

05. 08. /poniedziałek/           - zmagania międzygrupowe + zajęcia plastyczne w plenerze(gr. I, II, III) /WYCIECZKA – Warsztaty edukacyjne „Tropem żubra” w Pszczynie (gr. IV,V)

06. 08. /wtorek/                     - wędkowanie na Zawalisku(gr. I,II,III) / gry i zabawy na „RAFIE” (gr. IV,V)

07. 08. /środa/                       - wycieczka na basen otwarty do Szymocic – kąpiele wodne i słoneczne (gr. I,II,III) - w razie niepogody zabytkowa Kopalnia „Ignacy”  / Wodzisław Śl. – park TRZY WZGÓRZA(gr. IV,V)

08. 08. /czwartek/                - seans filmowy w RCK „Feniks”, gry i zabawy na „ROSIE” (gr. I,II,III)/ gry  i zabawy terenowe (podchody) (gr . IV,V)

09. 08. /piątek/                      - olimpiada kolonijna  i piknik kolonijny, zakończenie II turnusu.

 
Godziny pracy sekretariatu

08.07.2019 r. - 23.08.2019 r.

SEKRETARIAT CZYNNY

OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU

W GODZINACH 08:00 - 16:00.

 
GRY I ZABAWY NA RAFIE

W RAMACH SOBOTNICH ZAJĘĆ NA RAFIE

ZAPRASZAMY NA GRY I ZABAWY Z ANIMATORAMI

ZAJĘCIA ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ W DNIACH:

29.06.; 06.07.; 20.07.; 03.08.; 17.08.; 21.08

W GODZINACH OD 9:00 D0 13:00

 
GRAFIK LATO 2019

WAKACYJNY GRAFIK

 

KOŁA MUZYCZNE

PROWADZĄCY: mgr STEFAN DROŻDŻOK

21. 06. /piątek/                     zespół wokalny                      15:45 – 17:15

                                               „PROBLEM”                              17:30 – 19:15

 

24. 06. /poniedziałek/         GITARY                                    16:00 – 16:45

                                               KIBORDY                                  16:45 –17:30 

                                             „THE SECRET PROJECT”            17:45 – 20:00

 

26. 06. /środa/                      GITARY                                   15:00 – 15:45

                                                                                                 16:00 – 16:45

                                               „THE CHANGE”                        17:00 – 18:30

 

28. 06. /piątek/                   zespół wokalny                        15:45 – 17:15

                                             „PROBLEM”                                17:30 – 19:15

 

02.07. /wtorek/                „PROBLEM”                                 9:00 – 11:15

                                             zespół wokalny                         11:20 – 12:05

 

03.07. /środa/                   GITARY                                       9:00 – 11:15

                                            KIBORDY                                    11:20 – 12:05 

 

04.07. /czwartek/           „THE CHANGE”                            15:00 – 16:30                        

                                           „THE SECRET PROJECT”            16:35 – 19:50

 

09.07. /wtorek/                „PROBLEM”                                 9:00 – 11:15

                                           zespół wokalny                           11:20 – 12:05

 

10.07. /środa/                   GITARY                                      9:00 – 11:15

                                            KIBORDY                                  11:20 – 12:05 

 

11.07. /czwartek/            „THE CHANGE”                          15:00 – 16:30                        

                                            „THE SECRET PROJECT”          16:35 – 19:50

 

27.08. /wtorek/                „PROBLEM”                               9:00 – 11:15

                                            zespół wokalny                        11:20 – 12:05

 

28.08. /środa/                    GITARY                                    9:00 – 11:15

                                             KIBORDY                                 11:20 – 12:05 

 

29.08. /czwartek/              „THE CHANGE”                       15:00 – 16:30                        

                                             „THE SECRET PROJECT”        16:35 – 19:50

 

ZAJĘCIA TANECZNE

PROWADZĄCY: mgr KATARZYNA MORIC

 

26. 06. i 27. 06 – zajęcia realizowane w Szkole Podstawowej nr 2

02.07.; 03.07.; 04.07 - zajęcia realizowane w RCK "Feniks"

26.08.; 27.08.; 28.08 - zajęcia realizowane w RCK "Feniks"

 

PROWADZĄCY: mgr ALEKSANDRA WOLNER

 

27. 08. /wtorek/               Klarnetki Mini Nowe          15:30 – 17:00

                                            Klarnetki                             17:10 – 19:25

30. 08. /środa/                  Klarnetki Mini Nowe          15:30 – 16:15

                                            Klarnetki Mini                     16:20 – 17:50

29. 08. /czwartek/           Klarnetki Mini                      15:00 – 16:30

 

 

KOŁO PLASTYCZNE

PROWADZĄCY: mgr ADRIANA MATUSZEK

 

27.08. / wtorek /                          15:00 – 16:30

                                            16:45 – 18:15

 

MAŁE FORMY TEATRALNE

W JĘZYKU ANGIELSKIM

PROWADZĄCY: mgr Joanna Adamczyk

ZAJĘCIA ODWOŁANE

                

KOŁO KOMPUTEROWE

PROWADZĄCY: mgr KATARZYNA KOPCZYŃSKA

 

24.06   /poniedziałek /               10:00 – 13:00

25. 06. /wtorek/                          10:00 – 13:00

27. 06. /czwartek/                      10:00 – 13:00

26.08   /poniedziałek/                10:00 – 13:00

27. 06. /wtorek/                          10:00 – 13:00

29. 06. /czwartek/                      10:00 – 13:00

     

KOŁO SZACHOWE

 PROWADZĄCY: mgr JACEK STEBEL 

17. 07. /środa/                            17:00 – 18:30

29. 07. /poniedziałek/               17: 00 – 19:15 

31. 07. /środa /                           17:00 – 18:30 

05. 08. /poniedziałek /               17: 00 – 19:15 

07. 08. /środa /                           17:00 – 18:30 

12. 08. /poniedziałek /               17: 00 – 19:15 

14. 08. /środa /                           17:00 – 18:30 

19. 08. /poniedziałek /               17: 00 – 19:15

21. 08. /środa /                           17:00 – 18:30

26. 08. /poniedziałek /               17: 00 – 19:15

28. 08. /środa /                            17:00 – 18:30

 
ZAPRASZAMY NA FESTYN 15.06.2019

W RAMACH KAMPANII

„POSTAW NA RODZINĘ !”

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA:

FESTYN RODZINNY

15.06.2019 r. SOBOTA 

„RAFA” GODZ. 16:00

- PREZENTACJA DOROBKU ARTYSTYCZNEGO  RYDUŁTOWSKIEGO CENTRUM KULTURY „FENIKS”     

     W RAMACH „XXI FESTIWALU TWÓRCZOŚCI DZIECI                                         I MŁODZIEŻY MIASTA RYDUŁTOWY”           

                             - TURNIEJ SZACHOWY                                        

   -  GRY I ZABAWY DLA DZIECI 
 ORAZ INNE NIESPODZIANKI

/W RAZIE NIEPOGODY FESTYN ZOSTAJE PRZENIESIONY DO RCK „FENIKS”/

 
poprz.12345678910nast.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.