Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Rydułtowach

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

 

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

 

Elektroniczna Skrzynka Podawcza jest usługą służącą do przesyłania dokumentów elektronicznych do podmiotów publicznych.

 

W celu skorzystania z Elektronicznej Skrzynki Podawczej Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Rydułtowach dostępnej na platformie ePUAP, niezbędne jest spełnienie następujących warunków:

 

 

Adres skrytki Ogniska to: /OPP/SkrytkaESP

 

Na  adres skrytki Ogniska użytkownicy  platformy ePUAP będą mogli przesyłać korespondencję, korzystając ze wzoru "Pismo ogólne" udostepnionego przez usługę powszechną o nazwie "Pismo ogólne do podmiotu publicznego", która jest dostępna dla zalogowanych użytkowników portalu ePUAP:

 

- ścieżka dostępu: Strona główna>Najnowsze usługi>Pismo ogólne do podmiotu publicznego

 

 

 

 

 

 

 

MIKOŁAJ

Pewnego razu święty Mikołaj, odbywając  kolejną podróż  po świecie, zawitał do Rydułtów– niewielkiego miasteczka, leżącego na południu  Polski. Jako doświadczony podróżnik i  poszukiwacz przygód,             już z daleka wyczuł, że Ognisko Pracy Pozaszkolnej  to magiczne miejsce, w którym spotkać można dobrych pracowników,  posiadających moc sprawiania innym ludziom miłych niespodzianek          i drobnych radości.

Co roku 6 grudnia razem ze św. Mikołajem bawimy się i  tańczymy. Wszystko zależy od pogody. Jeśli nie pada Mikołaj, odwiedza rydułtowską RAFĘ, a gdy aura nam nie sprzyja, spotykamy się               z  nim w galerii ROKO w siedzibie OPP. 

 

 6 grudnia 2014 galeria "ROKO"

 

6 grudnia 2015 RAFA

6 grudnia 2016 RAFA


6 grudnia 2017 RAFA


 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.