Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Rydułtowach

Plan zajęć

 

 

7392671560e6556ba12d 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PLAN ZAJĘĆ OD 03.09.-31.08.2019 r.

             
 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

SOBOTA

KLUB TANECZNY
"SEMPRE"

prowadzący: mgr K. Moric             

      16:30-18:00                                                                                                         16:30-18:00

ZESPÓŁ TANECZNY
"KLARNETKI MINI NOWE"

prowadzący: mgr A.Wolner

 

 

15:30-17:00

SP 1

 

15:30-16:15

 SP1

     

ZESPÓŁ TANECZNY
"KLARNETKI MINI"

prowadzący: mgr A.Wolner

 

          

                16:20 - 17:50                 

 SP1

         15:50 - 17:20                SP1    

ZESPÓŁ TANECZNY
"KLARNETKI"

prowadzący: mgr A.Wolner

 

             17:10 - 19:25                  SP1

 

           

   

MAŁE FORMY
TEATRALNE W J.ANG.

KIDS POCZĄTKUJĄCY
prowadzący: mgr J.Adamczyk

 

15:45 - 17:15

       

MAŁE FORMY
TEATRALNE W J.ANG.

KIDS ZAAWANSOWANY
prowadzący: mgr J.Adamczyk

 

17:30 - 19:00

       

MAŁE FORMY
TEATRALNE W J.ANG.

JUNIOR PODSTAWOWY
prowadzący: mgr J.Adamczyk

   

15:45 - 17:15

     

MAŁE FORMY
TEATRALNE W J.ANG.

JUNIOR ZAAWANSOWANY
prowadzący: mgr J.Adamczyk

   

17:30 - 19:00

     

      GRY I ZABAWY    W JĘZYKU ANGIELSKIM                                         prowadzący: mgr J.Adamczyk

16:00 - 17:30

KLUB "Orlik"

         

KÓŁKO PLASTYCZNE
grupa I
prowadzący: mgr A. Matuszek

 

15:15 - 16:45

       

   KÓŁKO PLASTYCZNE             grupa II
prowadzący: mgr A. Matuszek

 

17:00 - 18:30

       

            ZESPÓŁ WOKALNY                    prowadzący: mgr S.Drożdżok

       

                 15:45 - 16:30                               16:30 - 17:15

 

 ZESPÓŁ INSTRUMENTALNY KIBORDY
prowadzący: mgr S.Drożdżok

16:45 - 17:30

         

ZESPÓŁ INSTRUMENTALNY GITARY                                                           
prowadzący: mgr S.Drożdżok

 16:00 - 16:45 (I gr)             

 

            15:00 - 15:45(IIgr)                16:00-16:45(IIIgr)

     

ZESPÓŁ INSTRUMENTALNO-WOKALNY "PROBLEM"
prowadzący: mgr S.Drożdżok

       

17:30 - 19:45

 

ZESPÓŁ INSTRUMENTALNO-WOKALNY - "THE CHANGE"
prowadzący: mgr S.Drożdżok

   

17:00 - 18:30

     

ZESPÓŁ INSTR. - WOKALNY
 THE SECRET PROJECT

prowadzący: mgr S.Drożdżok

17:45 - 20:00

         

KOŁO SZACHOWE
gr. zaawansowana
prowadzący: mgr J. Stebel

17:00 - 19:15         SP4                   

         

KOŁO SZACHOWE
gr. dzieci, które w szachy grają niedawno
prowadzący: mgr J. Stebel

 

                               

 17:00 - 18:30                       SP4           

KOŁO KOMPUTEROWE
gr. początkująca
prowadzący: mgr K. Kopczyńska

15:00 - 18:00

         

KOŁO KOMPUTEROWE
gr. średniozaaansowana
prowadzący: mgr K. Kopczyńska

 

15:00 - 18:00

       

KOŁO KOMPUTEROWE
gr. zaawansowana
prowadzący: mgr K. Kopczyńska

     

15:00 - 18:00

   

KOŁO TEATRALNE - Klub "Bielik"
prowadzący mgr: A.Skomorowska

ZAJĘCIA ZAWIESZONE DO ODWOŁANIA

KOŁO TEATRALNE - Klub "Orlik"
prowadzący mgr: A.Skomorowska

ZAJĘCIA ZAWIESZONE DO ODWOŁANIA

ZAJĘCIA OPIEKUŃCZO - WYCHOWAWCZE Z ELEMENTAMI PROFILAKTYKI I                      REKREACJI                          prowadzący : mgr G. Pochcioł

 

15:30 - 20:30

15:30 - 20:30

15:30 - 20:30

15:30 - 20:30

 

KLUB MALUCHA "ORLIK"

09:00 - 11:00

   

09:00 - 11:00

   

KLUB MALUCHA "BIELIK"

   

10:00 - 12:00

 

10:00 - 12:00

 

 

 

 

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.