Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Rydułtowach

Plan zajęć

 

 

7392671560e6556ba12d 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PLAN ZAJĘĆ - ROK SZKOLNY 2019/2020

           
 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

KLUB TANECZNY
"SEMPRE"

prowadzący:

         mgr Katarzyna Moric              

16:30 - 18:00                              RCK

 

16:15 - 17:45                             RCK

   

ZAJĘCIA TANECZNE      prowadzący: mgr Katarzyna Moric   

   

           11:50 - 12:35                               (I gr)   SP 2

    12:55 - 13:40 (II gr)                                       SP 2

 

ZESPÓŁ TANECZNY
"KLARNETKI MINI NOWE"

prowadzący: mgr A.Wolner

 

15:30- 17:00                                SP 1

15:30-16:15                                           SP 1

   

ZESPÓŁ TANECZNY
"KLARNETKI MINI"

prowadzący: mgr A.Wolner

 

                      

16:20-17:50                                 SP 1

16:00-17:30                                     SP1

 

ZESPÓŁ TANECZNY
"KLARNETKI"

prowadzący: mgr A.Wolner

 

17:10 - 19:25

 SP 1

 

                   

 

MAŁE FORMY
TEATRALNE W J.ANG.

KIDS POCZĄTKUJĄCY
prowadzący: mgr J.Adamczyk

 

15:4517:15                                      

     

MAŁE FORMY
TEATRALNE W J.ANG.

KIDS ZAAWANSOWANY
prowadzący: mgr J.Adamczyk

 

17:30 - 19:00                          

     

MAŁE FORMY
TEATRALNE W J.ANG.

JUNIOR PODSTAWOWY
prowadzący: mgr J.Adamczyk

   

15:45 - 17:30           

   

MAŁE FORMY
TEATRALNE W J.ANG.

JUNIOR ZAAWANSOWANY
prowadzący: mgr J.Adamczyk

   

17:30 - 19:00                    

   

GRY I ZABAWY W JĘZYKU ANGIELSKIM                                         prowadzący: mgr J.Adamczyk

16:00 - 17:30  

Klub "Orlik"

       

KÓŁKO PLASTYCZNE
prowadzący: mgr A. Matuszek

 

15:15 - 16:45 (I gr)                                        17:00 - 18:30 (II gr)

     

ZESPÓŁ WOKALNY                                            prowadzący: mgr S.Drożdżok

       

16:00 - 17:30                    

ZESPÓŁ INSTRUMENTALNY GITARY                                                           
prowadzący: mgr S.Drożdżok

   

15:00 - 17:15           

   

 ZESPÓŁ INSTRUMENTALNY KIBORDY
prowadzący: mgr S.Drożdżok

   

17:20 - 18:05

   

ZESPÓŁ INSTRUMENTALNO-WOKALNY - "THE CHANGE"
prowadzący: mgr S.Drożdżok

     

17:00 - 18:30

 

ZESPÓŁ INSTRUMENTALNO-WOKALNY "PROBLEM"
prowadzący: mgr S.Drożdżok

       

17:35 - 19:50

ZESPÓŁ INSTR. - WOKALNY
 THE SECRET PROJECT

prowadzący: mgr S.Drożdżok

17:30 - 19:50

       

KOŁO SZACHOWE
gr. zaawansowana
prowadzący: mgr J. Stebel

17:00 - 19:15                            SP4                   

       

KOŁO SZACHOWE
gr. początkująca
prowadzący: mgr J. Stebel

   

17:00 - 18:30                       SP4                               

   

KOŁO KOMPUTEROWE
gr. początkująca
prowadzący: mgr K. Kopczyńska

15:00 - 18:00

       

KOŁO KOMPUTEROWE
gr. średniozaaansowana
prowadzący: mgr K. Kopczyńska

 

15:00 - 18:00

     

KOŁO KOMPUTEROWE
gr. zaawansowana
prowadzący: mgr K. Kopczyńska

     

15:00 - 18:00

 

ZAJĘCIA OPIEKUŃCZO - WYCHOWAWCZE Z ELEMENTAMI  I PROFILAKTYKI I REKREACJI            

 prowadzący: mgr G. Pochcioł

 

15:00 - 20:00

 

15:00 - 20:00

 

KLUB MALUCHA "ORLIK"

prowadzący: mgr K. Kopczyńska

 

9:00 - 11:00

   

9:00 - 11:00

KLUB MALUCHA "BIELIK"

prowadzący: mgr M. Ciurko

   

10:00 - 12:00

 

10:00 - 12:00

           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.