Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Rydułtowach

Pracownia muzyczna

Prowadzący: mgr Stefan Drożdżok 

                 
                 W NASZEJ PRACOWNI MUZYCZNEJ DZIAŁAJĄ ZESPOŁY:

 

 

"TURBULENCJA"   Turbulencja

  "THE SECRET                  PROJECT" 

 

         

  secret
  "Zepół gitarowy"  

Zepół wokalny -

"VOICES"

 

 

 

Pan Stefan Drożdżok w Ognisku Pracy Pozaszkolnej prowadzi cztery zespoły muzyczne. Każdy z nich stanowi grupa młodych ludzi świetnie przygotowywana przez swojego opiekuna do występów i prezentacji muzycznych umiejętności między innymi podczas  imprez miejskich takich jak  „Dni Rydułtów”. Zespoły występują także  podczas festynów na rydułtowskiej fikołkownii RAFA oraz w  czasie imprez w RCK „Feniks”. Wszystkie zespoły zdobywają liczne sukcesy w wielu przeglądach i konkursach.  Zespół „The Secret Project” to zespół rockowy. Silne brzmienie instrumentów tej grupy porusza nie tylko fanów tego rodzaju muzyki. Piękne głosy dziewczyn z „Turbulencji” zachwycają każdego słuchacza. Zespół budzi podziw widzów, wyzwala emocje, zachęca do wspólnej zabawy i zawsze wprowadza w radosny nastrój. Zespół gitarowy tworzą wychowankowie Ogniska, którzy pasjonują się grą na gitarach klasycznych. Potrafią na tym instrumencie zaprezentować muzykę różniącą się stylem i brzmieniem charakterystycznym dla odmiennych epok kulturowych. Natomiast osoby wchodzące w skład  zespołu „Voices” cechuje miłość do muzyki,  wielki szacunek do tradycji oraz pasja poznawania nowoczesnych  muzycznych trendów  i osiągnięć.

 

Zajęcia odbywają się w siedzibie Ogniska Pracy Pozaszkolnej przy ulicy Mickiewicza 33.

 

 

 

14 i 15 stycznia 2016r. w Starochorzowskim Domu Kultury odbyły się przesłuchania do XII Starochorzowskiego Przeglądu Kolęd i Pastorałek 2016.

 

Jury w składzie:

  Krzysztof Wierzchowski – przewodniczący

Marta Tadla – członek

 Urszula Kamysz-Zawadzka – członek

 po wysłuchaniu  osiemdziesięciu prezentacji konkursowych  przyznało zespołowi   „Turbulencja”  III miejsce w kategorii powyżej 16 lat.

 W tej samej kategorii zespół „The Secret Project”  otrzymał wyróżnienie.

 Ponadto zespół „Nonsens” z Gimnazjum nr 1 uzyskał wyróżnienie w kategorii 13-15 lat.

 21 stycznia 2016 r.  zespoły muzyczne działające w ramach  Ogniska Pracy Pozaszkolnej  w Rydułtowach zostały zaproszone do udziału   w koncercie finałowym,  podczas którego  godnie reprezentowały rydułtowskie placówki oświatowe.

 

 

ZESPÓŁ GITAROWY/ środa 15.30-18.30

ZESPÓŁ "VOICES"/  piątek 15.00- 16.30

ZESPÓŁ "TURBULENCJA"/ poniedziałek 16.15- 19.15

ZESPÓŁ "THE SECRET PROJECT"/ piątek 16.30-19.15

 

Tutaj znajdziesz więcej informacji:  http://oppmuza.jimdo.com/

 

 

 

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.