Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Rydułtowach

Pracownia muzyczna

Prowadzący: mgr Stefan Drożdżok

Uwaga! Uwaga!

Wszyscy wychowankowie zespołów muzycznych…

 

W związku z tym, że zajęcia muzyczne w naszym OPP zostały zawieszone przesyłam materiały pozwalające wam samodzielnie rozwijać swą wiedzę i umiejętności.

Proszę o twórcze wykorzystanie wolnego czasu w celu samodoskonalenia.

Serwis Muzykoteka Szkolna

http://www.muzykotekaszkolna.pl/

Muzykoteka Szkolna to nowoczesne narzędzie wspomagające tradycyjną edukację muzyczną, które aktywizuje i stymuluje zainteresowanie muzyką. Serwis powstał na zlecenie MKiDN, a jego wydawcą jest Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny.

https://www.youtube.com/watch?v=_ZPzhVUd79o

To znany wam już z zajęć muzycznych zestaw ćwiczeń emisyjno– dykcyjnych.

Rozgrzewka gębofonu to ćwiczenia języka, żuchwy, rozluźnienie mięśni twarzy, praca na spółgłoskach. Ćwiczenia idealnie nadają się jako wstęp do intensywnej pracy głosu lub jako część profilaktyki usprawniającej aparat mowy. Życzę wam miłej zabawy.

Ponadto polecam koncerty i programy muzyczne w TVP  Kultura. Proszę o przesyłanie propozycji nowych piosenek do dalszej nauki na zajęciach!!!

                                                                                       Pozdrawiam!

                                                                        Stefan Drożdżok

                         
 

Pracownia muzyczna zaprasza... 

https://padlet.com/stedro/v2tqyx5twxv90q9r

 unnamed 1
 
           W NASZEJ PRACOWNI MUZYCZNEJ DZIAŁAJĄ ZESPOŁY:
 
 

"THE SECRET PROJECT- TSP"

LOGOTSP

"NONSENS"

 

ZESPÓŁ GITAROWY

 attach0 03

"PROBLEM"

 attach0 07

"FLAME"

 Flame Jarmark Bozonarodzeniowy

ZESPÓŁ KEYBOARDOWY

 
   

 

 
 

Pan Stefan Drożdżok w Ognisku Pracy Pozaszkolnej prowadzi cztery zespoły muzyczne. Każdy z nich stanowi grupa młodych ludzi świetnie przygotowywana przez swojego opiekuna do występów i prezentacji muzycznych umiejętności między innymi podczas  imprez miejskich takich jak  „Dni Rydułtów”. Zespoły występują także  podczas festynów na rydułtowskiej fikołkownii RAFA oraz w  czasie imprez w RCK „Feniks”. Wszystkie zespoły zdobywają liczne sukcesy w wielu przeglądach i konkursach.  Zespół „The Secret Project” to zespół rockowy. Silne brzmienie instrumentów tej grupy porusza nie tylko fanów tego rodzaju muzyki. Wszystkie zespóły budzą podziw widzów, wyzwalą emocje, zachęcają do wspólnej zabawy i zawsze wprowadzają w radosny nastrój. Zespół gitarowy tworzą wychowankowie Ogniska, którzy pasjonują się grą na gitarach klasycznych. Potrafią na tym instrumencie zaprezentować muzykę różniącą się stylem i brzmieniem charakterystycznym dla odmiennych epok kulturowych. Natomiast osoby wchodzące w skład  zespołu „Voices” cechuje miłość do muzyki,  wielki szacunek do tradycji oraz pasja poznawania nowoczesnych  muzycznych trendów  i osiągnięć.

 

Zajęcia odbywają się w siedzibie Ogniska Pracy Pozaszkolnej przy ulicy Mickiewicza 33.

 

 

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.