Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Rydułtowach

Wypoczynek

 

Ognisko Pracy Pozaszkolnej jest organizatorem wypoczynku dzieci i młodzieży w miejscu zamieszkania. Akcje „Lato w mieście” i „Zima w mieście” organizowane są w formie dwóch turnusów półkolonii, których głównym celem jest zapewnienie podopiecznym aktywnego, bezpiecznego i zdrowego wypoczynku w okresie wolnym od zajęć szkolnych oraz nabycie umiejętności współpracy i zabawy w grupie rówieśniczej.
Latem młodzi mieszkańcy Rydułtów zażywają kąpieli wodnych i słonecznych na basenie otwartym, uczestnicz               w sportowych zmaganiach na kompleksach boisk "Orlik 2012", bawią się na "Rafie" i pod okiem rydułtowskich wędkarzy łowią ryby na Zawalisku. Zimą jeżdżą na łyżwach, nartach i sankach, wyjeżdżają na krytą pływalnię. 

Poza tym oglądają zawsze ciekawe filmy i spektakle teatralne w RCK "Feniks". Poprzez udział w zajęciach profilaktycznych uczą się mówić stanowcze "NIE" wszelkim używkom.

 

 

 

 dyplom1

 

 

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.