Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Rydułtowach

Lato w mieście

 

 

GALERIA ZDJĘĆ:

 

Każdego roku podczas wakacji letnich  i ferii zimowych Ognisko organizuje dla dzieci półkolonie pod hasłem:

„Akcja lato” lub „Akcja zima  w mieście”.

Korzystamy z gościnności rydułtowskich szkół, a dodatkowo zapewniamy dzieciom jednodniowe wycieczki, wyjazdy na basen, wychodzimy na „Rafę”, do parku „ Rosa”,  na seanse filmowe do RCK oraz spotykamy się  z ciekawymi ludźmi. Nauczyciele zapewniają dzieciom udział   w warsztatach plastycznych i w zajęciach sportowych. Od kilku lat Wędkarze zapraszają nas nad „Zawalisko”, gdzie zgodnie z sugestiami instruktorów, łowimy ryby.

 

                         Rodzic uczestnika półkolonii zapoznaje się z regulaminem i reguluje w sekretariacie OPP                                           odpowiednią opłatę. Uczestnik musi być mieszkańcem Rydułtów                                              lub uczyć się w Szkole Podstawowej w Rydułtowach. 

 

Dziękuję za pamięć i pozdrowienia. Z takim wsparciem i dopingiem szybciej wraca się do zdrowia. 

 

Pozdrawiam wszystkich uczestników półkolonii, wychowanków Ogniska kadrę pedagogiczną i rodziców.

 

Dyrektor Bożena Wójcicka

 


 

https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fyoutu.be%2FocyNqptQmzs%3Ffbclid%3DIwAR06oA_996e0nKe8Mt-16dnnDJIkqM6d4TkehyJCQpp3Q_tqe3dTu2GLdEk&h=AT1AMuiCS5exwoeTARExQrdjP9GIb6eGgrEo_7_fiE-79fOFWnge2LzTxTYGIF3XNravf7uUnzwgrOAXzIXCrJv-EFzNMtr93UG3mQbg6KN9A-umVtiXUU_Ol5QoXV3gXyU- kliknij proszę

 

 

  

 LATO W MIEŚCIE 2018

{gallery

LATO W MIEŚCIE 2017

 LATO W MIEŚCIE 2016

 

 LATO W MIEŚCIE 2015

 

 LATO W MIEŚCIE 2014

 

 LATO W MIEŚCIE 2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.