Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Rydułtowach

Z życia OPP

 


 SUKCESY NASZYCH WYCHOWANKÓW

 

wrzesień

Lp.

Nazwa zespołu/koła

Odniesiony sukces

Organizator

Nauczyciel prowadzący

1.

 

 

 

 

 

 

 2.

 

 

 

Paweł Furas- koło szachowe

 

 

 

 

 

 

 Rafał Kubik -koło szachowe

4 miejsce w grupie chłopcóww Mistrzostawach Śląska- dzieci do 7   (35 uczestników)- 29-30.09.2018 Pszczyna

 

 

2 miejsce w grupie do lat 11 -XIV Międzynarodowy Memoriał             im.Wiesława Hanczarka          (29 uczestników) - 30.09.2018 Racibórz

 

 

 

 

 

 

 

Jacek Stebel

 

 

 

 

 

Jacek Stebel

 

październik 

Lp.

Nazwa zespołu/koła

Odniesiony sukces

Organizator

Nauczyciel prowadzący

1.

Łukasz Kordowski- koło szachowe

5 miejsce   w grupie chłopców do lat       8   w Mistrzostwach Śląska Juniorów (45 uczestników) - 6.10.2018 Łaziska Górne

 

Jacek Stebel

2.

Marek Karwot- koło szachowe

8 miejsce  w grupie chłopców do lat 10

w Mistrzostwach Śląska Juniorów (45 uczestników) - 6.10.2018 Łaziska Górne

 

Jacek Stebel

3.

Vanessa Czekała- koło plastyczne

I miejsce 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miejski konkurs plastyczny/grafiki komputerowej pod hasłem  „W króliczej norce” organizowany przez  Szkołę Podstawową nr 2 w Rydułtowach

Adriana Matuszek

Hanna Buszka- koło plastyczne

 

I miejsce 

Adriana Matuszek

Dominika Joszko- koło plastyczne

II miejsce 

Adriana Matuszek

Vanessa Wojciechowska- wychowanka Klubu "Orlik"

III miejsce 

Katarzyna Połomska

Adrian Liss- wychowanek Klubu "Orlik"

 

 

wyróżnienie

Katarzyna Połomska

Marta Miler- wychowanka Klubu "Orlik"

wyróżnienie

Katarzyna Połomska

Paulina Świerczyna- koło plastyczne

 

wyróżnienie

Adriana Matuszek

Franciszek Procek- koło komputerowe

wyróżnienie

Katarzyna Kopczyńska

Jakub Falkowski- koło plastyczne

nagroda organizatora

Adriana Matuszek

 

 listopad

Lp.

Nazwa zespołu/koła

Odniesiony sukces

Organizator

Nauczyciel prowadzący

1.

Klub Malucha „Ogniskowe Iskierki”

 V miejsce   401 kg      kasztanów        i żołędzi

„Żołędziowy konkurs” organizowany przez Pokazową Zagrodę Żubrów w Pszczynie 

Katarzyna Kopczyńska

 

grudzień

Lp.

Nazwa zespołu/koła

Odniesiony sukces

Organizator

Nauczyciel prowadzący

1.

Martyna Wołowiec

Klub Malucha

„Ogniskowe Iskierki”

Klub „Orlik”

III miejsce

ogólnopolski konkurs plastyczny

pt. „W krainie Świętego Mikołaja” organizowany przez Przedszkole Sióstr Urszulanek SJK w Lublinie

Katarzyna Kopczyńska

2.

Marek Karwot-

Koło szachowe

IV miejsce           Półfinałach Mistrzostw Polski Juniorów                   w grupie chłopców do lat 9 -awans do Finałów Mistrzostw Polski Juniorów w roku 2019.

 

Jacek Stebel

3.

Marek Karwot - Koło szachowe

 

 

 

Łukasz Kordowski-

Koło szachowe

 

 

Paweł Furas - Koło szachowe

 

 

Piotr Furas -

Koło szachowe

 

 

 

Mikołaj Wilk - Koło szachowe

 

 

 Rafał Kubik - Koło szachowe

2 miejsce  Mistrzostwach Powiatu Wodzisławskiego w grupie dzieci do lat 9

 

4 miejsce Mistrzostwach Powiatu Wodzisławskiego w grupie dzieci do lat 9

 

5 miejsce  Mistrzostwach Powiatu Wodzisławskiego w grupie dzieci do lat 9

 

6 miejsce  Mistrzostwach Powiatu Wodzisławskiego w grupie dzieci do lat 9

 

8 miejsce Mistrzostwach Powiatu Wodzisławskiego w grupie dzieci do lat 9

 

10 miejsce  Mistrzostwach Powiatu Wodzisławskiego w grupie dzieci do lat 13.

 

Jacek Stebel

4.

Michał Gluth-wychowanek Klubu "Orlik"

 

 

Urszula Miler-

wychowanka Klubu "Orlik"

III miejsce

 

 

 

 

wyróżnienie

 

 Ogólnopolski konkurs plastyczny pod hasłem "Bożonarodzeniowa bombka" organizowany przez Industrialne Centrum Kultury w Rybniku

Katarzyna Połomska

 

styczeń

Lp.

Nazwa zespołu/koła

Odniesiony sukces

Organizator

Nauczyciel prowadzący

1.

 

Martyna Wołowiec

Klub Malucha „Ogniskowe Iskierki”

Klub "Orlik"

 

 

III miejsce  

Ogólnopolski konkurs plastyczny "ŚWIĄTECZNA DEKORACJA" organizowany przez Przedszkole Miejskie nr 23 w Katowicach

 

Katarzyna Kopczyńska

 

marzec

 

Lp.

Nazwa zespołu/koła

Odniesiony sukces

Organizator

Nauczyciel prowadzący

1.

Marysia Porwoł

Klub Malucha „Ogniskowe Iskierki”

Klub "Orlik"

II   miejsce  

Ogólnopolski konkurs plastyczny "W KRAINIE WIERSZY" organizowany przez Przedszkole Parafialne im. św.Feliksa z  

Katarzyna Kopczyńska

 

maj 

 

LP.

Nazwa zespołu/koła

Odniesiony sukces

Organizator

Nauczyciel prowadzący

1.

Zespoł Klarnetki

wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Tańca Dance Passion       w Jastrzębiu Zdroju

Aleksandra Wolner

         

2.

Jarosław Przybysz

Koło komputerowe

 

 

 

 

Przemysław Katarzyniec

koło komputerowe

II miejsce kategoria kl. 7-8

 

 

 

 

 wyróżnienie

kategoria kl. 5-6

 

 

Miejski  internetowy konkurs wiedzy informatycznej „MANIAK KOMPUTEROWY” organizowany przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej

 

 

 

Katarzyna Kopczyńska

 

 

czerwiec 

LP.

Nazwa zespołu/koła

Odniesiony sukces

Organizator

Nauczyciel prowadzący

1.

Marysia Porwoł

Klub Malucha „Ogniskowe Iskierki”

Klub "Orlik"

lat 3

III   miejsce

Ogólnopolski konkurs plastyczny "WESOŁA RODZINKA” organizowany przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Rydułtowach

Katarzyna Kopczyńska

2.

Hanna Jasińska

lat 5

koło plastyczne

II miejsce

Ogólnopolski konkurs plastyczny "WESOŁA RODZINKA” organizowany przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Rydułtowach

Adriana Matuszek

         

3.

Kluby Malucha „Orlik” i „Bielik” „Ogniskowe Iskierki”

wyróżnienie

za przygotowaną fotorelację z „Maratonu Przedszkolaka”- akcja ogólnopolska inicjatywa redakcji bliżejprzedszkole.pl

Katarzyna Kopczyńska i Mirosława Ciurko

         

4.

       
 

Urszula Miler

Wiktor Warcaba

Natalia Habram

I miejsce  

 

 III miejsce

 

wyróżnienie

IV powiatowy konkurs plastyczny „W świecie krasnoludków” zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 2 w Rydułtowach

Katarzyna Połomska

         

5.

Urszula Miler

Wiktor Warcaba

II miejsce

 

III miejsce

Powiatowy konkurs grafiki komputerowej pod hasłem: „Dokąd idziesz kaczuszko? Do koszyczka ślicznego, pięknie dziś przystrojonego” zorganziowany przez SP nr 3 w Rydułtowach

Katarzyna Połomska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasza placówka organizowała w tym roku szkolnym trzy konkursy. Dwa konkursy miejskie pod hasłem: "MANIAK KOMPUITEROWY" i "Ja, moja rodzina, moje miasto" i jeden konkurs ogólnopolski "WESOŁA RODZINKA". Wszytskie konkursy cieszyły się wielką popularnością. Na konkursy plastyczne przyjęliśmy bardzo wiele prac plastycznych natomiast w konkursie informatycznym wzięło udział 35 uczniów.Każda praca plastyczna była wyjątkowa, kolorowa i niepowtarzalna.Natomiast mali rydułtowscy informatycy mogli pochwalić się nie małą wiedzą i umiejętnościami. 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tych wydarzeń.

 

 

GALERIA POKONKURSOWA:

 

 

Ogónopolski konkurs pod hasłem "WESOŁA RODZINKA".

Na konkurs napłynęło 157 prac z całej Polski.

 

Miejski konkurs plastyczny pod hasłem: "Ja, moja rodzina, moje miasto" wpłynęło 74 prace.

 

 Miejski internetowy konkurs informatyczny pod hasłem: "MANIAK KOMPUTEROWY"

 

RUNDA I

plakat STOP uzależnieniom

RUNDA II

Plakaty patriotyczne

RUNDA III

Wiosenne gify

 

 

 

 

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.