Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Rydułtowach

  • SIEDZIBA OPP

    Rydułtowy ul. A. Mickiewicza 33

216 GRAFIK LATO 2019

WAKACYJNY GRAFIK

 

KOŁA MUZYCZNE

PROWADZĄCY: mgr STEFAN DROŻDŻOK

21. 06. /piątek/                     zespół wokalny                      15:45 – 17:15

                                               „PROBLEM”                              17:30 – 19:15

 

24. 06. /poniedziałek/         GITARY                                    16:00 – 16:45

                                               KIBORDY                                  16:45 –17:30 

                                             „THE SECRET PROJECT”            17:45 – 20:00

 

26. 06. /środa/                      GITARY                                   15:00 – 15:45

                                                                                                 16:00 – 16:45

                                               „THE CHANGE”                        17:00 – 18:30

 

28. 06. /piątek/                   zespół wokalny                        15:45 – 17:15

                                             „PROBLEM”                                17:30 – 19:15

 

02.07. /wtorek/                „PROBLEM”                                 9:00 – 11:15

                                             zespół wokalny                         11:20 – 12:05

 

03.07. /środa/                   GITARY                                       9:00 – 11:15

                                            KIBORDY                                    11:20 – 12:05 

 

04.07. /czwartek/           „THE CHANGE”                            15:00 – 16:30                        

                                           „THE SECRET PROJECT”            16:35 – 19:50

 

09.07. /wtorek/                „PROBLEM”                                 9:00 – 11:15

                                           zespół wokalny                           11:20 – 12:05

 

10.07. /środa/                   GITARY                                      9:00 – 11:15

                                            KIBORDY                                  11:20 – 12:05 

 

11.07. /czwartek/            „THE CHANGE”                          15:00 – 16:30                        

                                            „THE SECRET PROJECT”          16:35 – 19:50

 

27.08. /wtorek/                „PROBLEM”                               9:00 – 11:15

                                            zespół wokalny                        11:20 – 12:05

 

28.08. /środa/                    GITARY                                    9:00 – 11:15

                                             KIBORDY                                 11:20 – 12:05 

 

29.08. /czwartek/              „THE CHANGE”                       15:00 – 16:30                        

                                             „THE SECRET PROJECT”        16:35 – 19:50

 

ZAJĘCIA TANECZNE

PROWADZĄCY: mgr KATARZYNA MORIC

 

26. 06. i 27. 06 – zajęcia realizowane w Szkole Podstawowej nr 2

02.07.; 03.07.; 04.07 - zajęcia realizowane w RCK "Feniks"

26.08.; 27.08.; 28.08 - zajęcia realizowane w RCK "Feniks"

 

PROWADZĄCY: mgr ALEKSANDRA WOLNER

 

27. 08. /wtorek/               Klarnetki Mini Nowe          15:30 – 17:00

                                            Klarnetki                             17:10 – 19:25

30. 08. /środa/                  Klarnetki Mini Nowe          15:30 – 16:15

                                            Klarnetki Mini                     16:20 – 17:50

29. 08. /czwartek/           Klarnetki Mini                      15:00 – 16:30

 

 

KOŁO PLASTYCZNE

PROWADZĄCY: mgr ADRIANA MATUSZEK

 

27.08. / wtorek /                          15:00 – 16:30

                                            16:45 – 18:15

 

MAŁE FORMY TEATRALNE

W JĘZYKU ANGIELSKIM

PROWADZĄCY: mgr Joanna Adamczyk

ZAJĘCIA ODWOŁANE

                

KOŁO KOMPUTEROWE

PROWADZĄCY: mgr KATARZYNA KOPCZYŃSKA

 

24.06   /poniedziałek /               10:00 – 13:00

25. 06. /wtorek/                          10:00 – 13:00

27. 06. /czwartek/                      10:00 – 13:00

26.08   /poniedziałek/                10:00 – 13:00

27. 06. /wtorek/                          10:00 – 13:00

29. 06. /czwartek/                      10:00 – 13:00

     

KOŁO SZACHOWE

 PROWADZĄCY: mgr JACEK STEBEL 

17. 07. /środa/                            17:00 – 18:30

29. 07. /poniedziałek/               17: 00 – 19:15 

31. 07. /środa /                           17:00 – 18:30 

05. 08. /poniedziałek /               17: 00 – 19:15 

07. 08. /środa /                           17:00 – 18:30 

12. 08. /poniedziałek /               17: 00 – 19:15 

14. 08. /środa /                           17:00 – 18:30 

19. 08. /poniedziałek /               17: 00 – 19:15

21. 08. /środa /                           17:00 – 18:30

26. 08. /poniedziałek /               17: 00 – 19:15

28. 08. /środa /                            17:00 – 18:30

 
126 ZAPRASZAMY NA FESTYN 15.06.2019

W RAMACH KAMPANII

„POSTAW NA RODZINĘ !”

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA:

FESTYN RODZINNY

15.06.2019 r. SOBOTA 

„RAFA” GODZ. 16:00

- PREZENTACJA DOROBKU ARTYSTYCZNEGO  RYDUŁTOWSKIEGO CENTRUM KULTURY „FENIKS”     

     W RAMACH „XXI FESTIWALU TWÓRCZOŚCI DZIECI                                         I MŁODZIEŻY MIASTA RYDUŁTOWY”           

                             - TURNIEJ SZACHOWY                                        

   -  GRY I ZABAWY DLA DZIECI 
 ORAZ INNE NIESPODZIANKI

/W RAZIE NIEPOGODY FESTYN ZOSTAJE PRZENIESIONY DO RCK „FENIKS”/

 
116 PÓŁKOLONIE

Informujemy, że rekrutacja na półkolonie „Lato w mieście 2019” trwa do 17.06.2019 r.

 
066 FESTYN 08.06.2019 r.

W RAMACH KAMPANII

„POSTAW NA RODZINĘ !”

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA:

FESTYN RODZINNY

8.06.2019 r. SOBOTA

„RAFA” GODZ. 15:00

- PREZENTACJA DOROBKU ARTYSTYCZNEGO UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWEJ NR 4 ORAZ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W RYDUŁTOWACH W RAMACH „XXI FESTIWALU TWÓRCZOŚCI DZIECI I MŁODZIEŻY MIASTA RYDUŁTOWY”                                               

   - GRY I ZABAWY DLA DZIECI 
ORAZ INNE NIESPODZIANKI

/W RAZIE NIEPOGODY FESTYN ZOSTAJE PRZENIESIONY DO RCK „FENIKS”/

 

 
285 WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU POD HASŁEM: "WESOŁA RODZINKA"

 

Konkurs zorganizowany był przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej  w Rydułtowach. Skierowany został do wszystkich przedszkolaków z terenu całej Polski. Przedmiotem konkursu było wykonanie pracy plastycznej związanej z rodziną.

 Konkurs trwał do 20 maja 2019 r.

 Na konkurs napłynęło 157 prac z całej Polski.

 W kategorii wiekowej 3-4 latki wpłynęło 48 prac natomiast w kategorii wiekowej 5-6 wpłynęły 109 prace.

 

 Komisja oceniała wszystkie prace według następujących kryteriów:

• poprawność związanej tematem,

• samodzielność wykonania

  • poprawne wykonanie techniczne pracy zgodne z wymaganiami opisanymi w regulaminie,

• oryginalność pomysłu,

• stopień trudność (odpowiedni do wieku autora pracy),

• ogólny wyraz artystycznych.

 

W dniu 28 maja 2019 r. komisja powołana w składzie:

  • Franciszek Nieć- artysta plastyk, dyrektor Państwowego Ogniska Plastycznego w Rydułtowach
  • Anna Miguła- artysta plastyk, nauczyciel Państwowego Ogniska Plastycznego  w Rydułtowach
  • Justyna Recilk- artysta plastyk, nauczyciel Państwowego Ogniska Plastycznego w Rydułtowach

Komisja konkursowa nagrodziła następujących autorów prac:

  • Kategoria I           3-4 latki

 

Zdobyte miejsce:

Autor pracy:

Placówka:

I miejsce

Kalina Markiewicz

lat 4

Miejskie Przedszkole nr 1 im. Misia Uszatka

ul. Szymanowskiego 9

42-217 Częstochowa

II miejsce

Tobiasz Spyra

lat 4

Miejskie Przedszkole nr 1 im. Misia Uszatka

ul. Szymanowskiego 9

42-217 Częstochowa

III miejskie

Maria Porwoł

lat 3

Ognisko Pracy Pozaszkolnej

Klub Malucha „Ogniskowe Iskierki” Klub „Orlik”

wyróżnienie

Mikołaj Jedwabski

lat 3

Niepubliczne Przedszkole „Tęcza”

ul. Mikołaja Kopernika 13

83-200 Starogard Gdański

wyróżnienie

Kacper Mizerski

lat 4

Miejskie Przedszkole nr 1 im. Misia Uszatka

ul. Szymanowskiego 9

42-217 Częstochowa

wyróżnienie

Zuzanna Jenderko

lat 3

Przedszkole Publiczne

ul. Karola Miarki 8

44-285 Rzuchów

 

  • Kategoria II            5-6 latki

 

Zdobyte miejsce:

Autor pracy:

Placówka:

I miejsce

Anna Błaszczok

lat 5

Katolickie Przedszkole Niepubliczne

ul. Plebiscytowa 2

44-280 Rydułtowy

II miejsce

Hanna Jasińska

lat 5

Ognisko Pracy Pozaszkolnej (koło plastyczne)

ul. Mickiewicza 33

44-280 Rydułtowy

ex II miejsce

Marta Wilk

lat 5

Katolickie Przedszkole Niepubliczne

ul. Plebiscytowa 2

44-280 Rydułtowy

III miejsce

Dorota Ossowska

lat 5

Przedszkole nr 2

 ul. Kowaniec 129

34-400 Nowy Targ

ex III miejsce

Lena Rakowska

lat 5

Niepubliczne Przedszkole „Tęcza”

ul. Mikołaja Kopernika 13

83-200 Starogard Gdański

wyróżnienie

Filip Niemiec

lat 6

Przedszkole nr 1 w Kuźni Raciborskiej z odziałem zamiejscowym w Turzu

ul. Raciborska 42

47-420 Turze

wyróżnienie

Lena Makowska

lat 6

Przedszkole nr 1

ul. Piastowska 1 A

14-240 Susz

 

 

Zgodnie z regulaminem nagrody i dyplomy dla laureatów zostaną wręczone na festynie rodzinnym z okazji Dnia Dziecka 01 czerwca 2019 r. (godzina rozpoczęcia festynu  16.00) na rydułtowskiej RAFIE, a do dalszych laureatów wysłane zostaną pocztą.

 

GALERIA POKONKURSOWA:

 

 

Więcej artykułów…

  1. FESTYN 01 czerwca 2019
  2. 23.05.2019 r.
  3. "LATO W MIEŚCIE 2019"
  4. 20.05.2019 r.
poprz.3456789101112nast.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.